Przejdź do treści

Aktualności

Szybko fachowo i rzetelnie. Polecam
15 kwietnia

Opinia- Grzegorz M.

„Szybko fachowo i rzetelnie. Polecam” Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
Polecam pracę Pana Łukasza
15 kwietnia

Opinia- Andrzej K.

„Super fachowa praca. Polecam 🙂” Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
Szybko fachowo i rzetelnie. Polecam
15 kwietnia

Opinia- Kasia K.

„Jestem zadowolona z uzyskanych informacji. Dokument, który potrzebowałam, otrzymałam w ciągu 3 dni. Szybko i rzetelnie, polecam.” Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
Szybko fachowo i rzetelnie. Polecam
15 kwietnia

Opinia- Michał M.

„Szybko, sprawnie, polecam.” Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
6 marca

Opinia- Dawid J.

„Ogólnie rewelacja, obecnie Pan Łukasz organizuje dla mnie już drugi wniosek z programu czyste powietrze, wszystkie procedury są idealnie nadzorowane i prowadzone. Polecam usługi Pana Łukasza.” Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
28 lutego

Opinia- Anna D.

„Polecam serdecznie. Szybko i kompleksowo załatwiona sprawa.” Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
28 lutego

Opinia- Ania P.

„Polecam Pana Łukasza. Szybko sprawnie załatwione, dokumenty ogarnięte bez zastrzeżeń, kontakt bez problemu- odpowiadał na pytania w ekspresowym tempie taka współpraca to czysta przyjemność.„ Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
28 lutego

Opinia- Mateusz M.

„Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry kontakt, chęć znalezienia najlepszego rozwiązania i ogromna wiedza w temacie audytów i dotacji. To wszystko sprawia, że współpraca z Panem Łukaszem jest bardzo owocna i skuteczna.„ Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
28 lutego

Opinia- Andrzej Z.

„Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie szybka i fachowa realizacja, bardzo gorąco polecam tę firmę„ Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
28 lutego

Opinia- Daniel S.

„Profesjonalne podejście, szybkość działania, bezproblemowy kontakt- serdecznie polecam!„ Jesteś zadowolony ze współpracy? Podziel się swoją opinią tutaj: https://g.page/r/CTC666ipLKFwEBM/review Zajrzyj na naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o efektywności energetycznej.
1 2 3 7