Przejdź do treści

Kompleksowe usługi doradcze w zakresie energetyki, adaptacji do zmian klimatu i ochrony środowiska.

Nasza praca obejmuje całościowe przygotowanie projektu od wstępnego doradztwa i opracowania strategicznych dokumentów, studium wykonalności i audytów energetycznych, poprzez wnioski o dotację, a następnie zarządzanie i rozliczenie projektów.

Sprzedajesz mieszkanie lub dom?

Potrzebujesz świadectwo charakterystyki energetycznej.

Umów konsultację

Jakie usługi wykonujemy?

Nasza praca obejmuje całościowe przygotowanie projektu od wstępnego doradztwa i opracowania strategicznych dokumentów, studium wykonalności i audytów energetycznych, poprzez wnioski o dotację, a następnie zarządzanie i rozliczenie projektów. test

 • Audyt energetyczny

  Jest to dokument określający aktualny stan energetyczny budynku oraz prace, jakie należy wykonać by poprawić energooszczędność. Potrzebny w celu uzyskania wyższego poziomu dofinansowania w programie Czyste Powietrze.

 • Świadectwo charakterystyki energetycznej

  Dokument określający obecne zapotrzebowanie na energię cieplną i elektryczną w budynku i współczynnik Ep – energia pierwotna. Potrzebny przy wynajmie/sprzedaży mieszkania czy domu.

 • Charakterystyka energetyczna

  Dokument określający planowane zapotrzebowanie na energię cieplną i elektryczną w budynku wraz ze współczynnikiem Ep, który nie może przekraczać 70 kWh/m2*rok.Potrzebny do projektu budowy domu i przy dotacji Moje Ciepło.

 • Audyt efektywności energetycznej

  Dokument określający oszczędność energii w toe (tony oleju ekwiwalentnego), który pozwala na otrzymanie białych certyfikatów i ich sprzedaż na giełdzie – głównie odbiorcy przemysłowi